KURS PIERWSZEJ POMOCY W GDAŃSKU I GDYNI

Największym dobrem dla nas jest zdrowie i życie ludzkie, jeśli podzielasz nasze zdanie, a nie posiadasz umiejętności ratowania poszkodowanego, czas to zmienić! Zapraszamy Cię na kurs pierwszej pomocy w Gdańsku i Gdyni.

RODZAJE SZKOLEŃ Z PIERWSZEJ POMOCY

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kursy indywidualne i grupowe. To od Was zależy jaki scenariusz przybierze szkolenie i czego konkretnie chcecie się nauczyć. Uczymy naszych podopiecznych stacjonarnie, przez platformy internetowe, a nawet w Waszych domach! Kurs pierwszej pomocy w Gdyni pozwoli Wam przemienić suchą teorię, w przydatną praktykę. Nie czekajcie, nasza kadra jest gotowa na wspólną naukę, która może uratować komuś życie!

CZEGO UCZYMY NA KURSACH?

Na naszym kursie pierwszej pomocy w Gdańsku i okolicy nauczymy Was jak ocenić sytuację poszkodowanego, jak w prawidłowy sposób skontaktować się ze służbą zdrowia i co najważniejsze, jak udzielić pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Nasza kadra przekaże Wam wiedzę niezbędną do ratowania. Istnieją dwa rodzaje kursów, które dla Was przygotowaliśmy. Pierwszy z nich, obejmuje pierwszą pomoc dla dzieci i niemowlaków. To szkolenie jest niezwykle przydatne dla każdego rodzica, który chce zapewnić bezpieczeństwo swoim pociechom. Nasza kadra uczy jak zachowywać się w razie zatrzymania akcji krążeniowo-oddechowej, zakrztuszeń łóżeczkowych oraz urazów. Drugi kurs obejmuje wiedzę z zakresu pierwszej pomocy dla dorosłych. Z nami wypracujecie mechanizmy, które pozwolą uratować ludzkie życie. Dowiecie się jak podejmować zdecydowane działania i opanować stres, który niewątpliwie występuje w takich sytuacjach. Wypełnij formularz kontaktowy i zapisz się na kurs pierwszej pomocy w Gdańsku!

NASZA KADRA SZKOLENIOWA

Zapisując się na kurs pierwszej pomocy w Gdyni, oddajesz się w najlepsze ręce. Nasza wykwalifikowana kadra w sposób kompetentny przekaże Wam najważniejszą wiedzę. Z nami pomaganie, stanie się proste! Jesteśmy zaopatrzeni w najlepszy sprzęt. Uczestnicy kursu będą mogli wykonywać ćwiczenia na manekinach, przypominających osoby poszkodowane. Praktyczne ćwiczenia doskonalą wcześniej zdobytą wiedzę. Jeżeli wybiorą Państwo kurs online, zaprezentujemy instruktażowe filmiki pokazujące proces resuscytacji krok, po kroku.

CENA KURSU PIERWSZEJ POMOCY

Cena kursu pierwszej pomocy w Gdańsku i Gdyni jest zależna od formy wykonywanego szkolenia. Pierwszym krokiem, jest wybranie wariantu nauczania,który będzie dla Was najbardziej odpowiedni. Szkolenia grupowe, online, dla firm, w domu, to od Was zależy w jakim miejscu się spotkamy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz przez formularz kontaktowy w celu uzgodnienia szczegółów i kosztorysu. Czekamy na Was, jesteśmy odpowiedzialni za ludzkie życie!

Scroll to Top