KURS PIERWSZEJ POMOCY SZCZECIN

DLACZEGO TO KURS DLA CIEBIE?

Wiedza z zakresu pierwszej pomocy jest istotnie ważna, a jej lekceważenie jest błędem. Nasza firma doskonale rozumie potrzebę istnienia tego szkolenia. Nikt nie wie, kiedy spotka go sytuacja, w której będzie mógł uratować czyjeś życie. Wiele wypadków zdarza się również w domach, dlatego w trosce o swoich najbliższych powinieneś zainteresować się naszą ofertą.
Wiedzę, którą przekazujemy opieramy na specjalistach. Zatrudniamy fachowców, dla których ratowanie ludzkiego życia jest pracą, pasją i odpowiedzialnością. Jeśli do tej pory posiadałeś jedynie szczątkową wiedzę na temat pierwszej pomocy – to czas, aby ją zebrać, uzupełnić i przećwiczyć. Do naszej pracy podchodzimy jak do misji, dlatego cenimy sobie precyzyjność i rzeczowość.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ NA SZKOLENIU?

Nasz kurs pierwszej pomocy w Szczecinie zakłada naukę teorii i utrwalenie jej, w trakcie zajęć praktycznych. Stawiamy na profesjonalizm, odpowiedzialność i przede wszystkim efektywność. Z tego powodu w swojej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki którym kurs jest jeszcze bardziej produktywny.

DOSTOSUJEMY SIĘ DO TWOICH POTRZEB

Nasza oferta jest bardzo złożona – możesz wybrać tę, która odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli jesteś rodzicem lub opiekujesz się osobą starszą, to najlepszym rozwiązaniem będzie kurs indywidualny. Dowiesz się o resuscytacji krążeniowo-oddechowej u dziecka i jak działać w przypadku zadławienia. Dla wszystkich przedsiębiorców przygotowaliśmy specjalny kurs pierwszej pomocy skierowany do pracowników w Szczecinie. Dodatkowo po ukończeniu szkolenia wydawany jest audyt bezpieczeństwa, który pozwoli ocenić zgodność firmy z obowiązującymi standardami. W związku z obecną sytuacją prowadzimy również profilaktykę anty COVIDOWĄ. Otwarcie podchodzimy do realizacji naszej misji, dlatego jeśli ze względu na pandemię obawiasz się zajęć stacjonarnych – skorzystaj z możliwości online.

Każdy kto ukończy nasz kurs pierwszej pomocy, który prowadzimy między innymi w Szczecinie – uzyska imienny certyfikat bezpieczeństwa.
Jesteśmy również chętni na realizację zabezpieczenia medycznego. Jeśli w przyszłości będziesz planował wydarzenie masowe – koniecznie pomyśl o naszej ofercie, to zapewni bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom zgromadzenia.
Pamiętaj, że nikt z nas nie chcę być świadkiem lub uczestnikiem wypadku. Niestety są to sytuację niezależne od nas. Z tego powodu warto być zawsze przygotowanym na taką ewentualność. Odpowiednia wiedza i kompetencję pozwolą uniknąć błędów, które mogą kosztować zdrowie lub nawet życie.

Scroll to Top