Otwarte Kursy Pierwszej Pomocy

Witamy na stronie naszej firmy prowadzącej szkolenia z pierwszej pomocy! Jesteśmy dumni z faktu, że możemy zaoferować Państwu nasze Otwarte Kursy Pierwszej Pomocy. Nasze szkolenia są zaprojektowane, aby wyposażyć uczestników w niezbędną wiedzę i umiejętności, które mogą uratować życie w nagłych sytuacjach.

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na nasze Otwarte Kursy Pierwszej Pomocy, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze odpowiedniego terminu.

Telefon: +48 661 989 112 E-mail: biuro@przedkaretka.pl

Zapraszamy również do skorzystania z naszych Innych Usług:

Pierwsza pomoc dzieciom:

Nasza świadomość co do bezpieczeństwa dzieci rośnie. Szkoły rodzenia pomagają przygotować się do roli rodzica. Jednak w chwili porodu oprócz powitania na świecie nowego życia, na nasze barki wchodzi ciężar odpowiedzialności za życie i zdrowie naszego dziecka. Aby każdy rodzic, opiekun, dziadkowie czy każdy, kto pod swoją opieką ma dziecko, mógł czuć się pewnie w powierzonej roli, realizujemy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy dzieciom. Podczas takiego kursu omawiamy i ćwiczymy udzielenie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia czy zatrzymania krążenia w przypadku niemowląt, małych oraz starszych dzieci. Rozszerzanie diety przestaje być koszmarem, kiedy wiemy, co zrobić, jak niemowlę się zadławi, a ewentualne urazy przestają paraliżować, jak wiemy, co robić, jak skutecznie udzielić pierwszej pomocy.]

Warsztaty z pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom u Ciebie w domu:

Nowy członek rodziny na pokładzie? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy spakowali cały niezbędny sprzęt i warsztaty z pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt zrealizowali u Ciebie w domu. Nauczysz się jak udzielić pomocy w przypadku zadławienia, zatrzymania krążenia, syndromu śmierci łóżeczkowej czy postępowaniu we wstrząsie. W trakcie warsztatów przećwiczymy m.in. techniki resuscytacji krążeniowo-oddechowej na interaktywnych fantomach. Dowiesz się również, jakie elementy powinny znajdować się w domowej apteczce oraz jak je stosować. Warsztaty poprowadzi doświadczony instruktor, który tłumaczyć będzie w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. Szkolenie odbywa się w maksymalnie 6-osobowej grupie. Polecamy zaproszenie na takie warsztaty dziadków czy opiekunów, którzy będą opiekować się dzieckiem.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi Otwartymi Kursami Pierwszej Pomocy. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym szkoleniom nabędziecie Państwo cenną wiedzę i umiejętności, które mogą uratować życie. Liczymy na spotkanie na naszych kursach!

Aby zapisać się i otrzymać więcej informacji kliknij w link – Rezerwuj miejsce już dziś! – 

Ważne informacje:

  • cena za szkolenie dla jednej osoby wynosi 250 zł,
  • istnieje możliwość wystawienia faktury,
  • warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie pełnej kwoty na 7 dni przed rozpoczęciem kursu.
  • Jeśli kolejna osoba z twojego zaproszenia zapisze się na kurs otrzymasz 20 % rabatu.
  • ( nie zapomnij nas o tym poinformować!)

Miasto – Słupsk
Najbliższy termin szkolenia to Sierpień 2023r.

Aby zarezerwować miejsce na kursie zakup bilet tutaj – Link do zakupu biletu online. Więcej informacji o kursie tutaj – przedkaretka.elms.pl 

W przypadku wątpliwości skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.

W razie pytań

Lub napisz wiadomość korzystając z formularza:

Scroll to Top