KURSY PIERWSZEJ POMOCY  KOSZALIN

Nasza firma oferuje szkolenia pierwszej pomocy w Koszalinie. W parę godzin nauczymy Cię jak uratować ludzkie życie, w poprawny sposób! Każdy kurs ma inny scenariusz, to Ty decydujesz o tym czego chcesz się nauczyć, spełnimy Twoje oczekiwania. Nawet najlepsze leki i sprzęt nie uratują drugiej osoby, bez Twojej pomocy. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.

RODZAJE SZKOLEŃ Z PIERWSZEJ POMOCY

Forma szkolenia, zależy od Ciebie. Kurs pierwszej pomocy w Koszalinie może odbyć się stacjonarnie w naszej siedzibie, w Twoim domu, a nawet na platformie online. Wybierz opcję, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza, a nasza kadra zajmie się całą resztą! Oferujemy szkolenia, w dwóch kategoriach. Pierwszą z nich jest zakres pomocy dla dzieci i noworodków, nauczymy Cię jak postępować w przypadku zakrztuszeń łóżeczkowych, krwotoków itp. Jest to kurs odpowiedni dla każdego rodzica, który chce w odpowiedni sposób przygotować się, do pomocy dla swojego dziecka. Drugą opcją, jest zakres pomocy dla dorosłych. Nauczymy Cię jak postępować w wyniku zagrożeń życia, zatrzymania akcji krążenia oraz ciężkich urazów. Nie czekaj! Poszerz swoją wiedzę i uratuj komuś życie. Zapisz się na kurs pierwszej pomocy w Koszalinie lub innym mieście!

NASZA KADRA SZKOLENIOWA

Szkolenie pierwszej pomocy w Koszalinie odbywa się na najwyższym poziomie! Odpowiada za to nasza kadra, która zaraża pasją do ratowania ludzkiego życia! Wiele osób, które przeszło nasz kurs, zastanawia się nad podjęciem pracy, która umożliwiałaby dalsze przekazywanie tej istotnej wiedzy! Nasz zespół jest niezwykle pozytywny, dzięki niemu, sucha teoria, zmienia się w praktykę w parę godzin. Każda osoba, która ukończyła nasz kurs pierwszej pomocy w Koszalinie, wychodzi z zajęć z uśmiechem na twarzy i chęcią pomagania. Teraz czas na Ciebie! Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, lub zadzwoń na adres podany w zakładce KONTAKT. Czekamy właśnie na Ciebie.

PIKNIKI I WYDARZENIA W KOSZALINIE, ZAPROŚ NASZĄ FIRMĘ!

Jeżeli jesteś organizatorem wydarzeń w okolicy Koszalina i interesują Cię nasze usługi, koniecznie skontaktuj się z nami! W naszej ofercie znajdują się grupowe szkolenia, które znakomicie sprawdzą się na większych eventach. Po ukończeniu kursu, uczestnicy zdobędą certyfikaty, potwierdzające odbyte szkolenie. Nasza firma łączy przyjemne z pożytecznym, jesteśmy pewni, że nasza kadra zapewni Wam dużo uśmiechu i przydatnej wiedzy! Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zorganizuj kurs pierwszej pomocy w Koszalinie na swoim evencie.

Scroll to Top