KURS Z PIERWSZEJ POMOCY TORUŃ

ZOSTAŃ BOHATEREM

Życie ludzkie jest niezwykle cenne, a Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje o coraz większej liczbie ofiar wypadków. W udzielaniu pierwszej pomocy zawsze najważniejsze są pierwsze 4 minuty. Nasza firma zajmuje się nauką, o tym jak dobrze wykorzystać ten krótki czas, który decyduje o uratowaniu drugiej osoby.
Pamiętaj, że za nieudzielenie pomocy poszkodowanemu – odpowiadasz prawnie i grozi Ci nawet kara pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto nigdy nie wiesz, kiedy spotka Cię taka sytuacja, dlatego warto już teraz zainwestować w swoją wiedzę na tak istotny temat. Kurs pierwszej pomocy, który oferujemy w Toruniu pomoże Ci prawidłowo zareagować, we wszystkich sytuacjach zagrażających życiu innych ludzi.

KURS PIERWSZEJ POMOCY TORUŃ

Dla naszej firmy obie te kwestie są tak samo istotne. Dzięki szkoleniu, które dla Ciebie przygotowaliśmy zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat pierwszej pomocy, przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu – sprawdzisz ją w praktyce. To szansa na to, aby oswoić się z czynnościami tkj. resuscytacja krążeniowo-oddechowa, stosowanie odpowiednich środków ochrony, czy zabezpieczenie poszkodowanego.
Kurs pierwszej pomocy w Toruniu prowadzą ratownicy medyczni, pielęgniarki, a także lekarze – są to osoby, które na co dzień spotykają się z ofiarami wypadków. Dzięki ich cennym radom – unikniesz niepotrzebnych błędów i obniżysz poziom stresu, który pojawia się w trakcie udzielania pomocy.

NIE DZIAŁAJ SAM

W trakcie naszego kursu dowiesz się również, że niezbędnym elementem ratowania ludzkiego życia – jest wezwanie pomocy. Szybkie pojawienie się służb medycznych w miejscu wypadku jest kluczowe – każda minuta jest cenna. Nasi fachowcy przekażą Ci jakich informacji będziesz potrzebował, aby udzielić ich pogotowiu, a także jak zaangażować do pomocy ludzi przechodzących obok. Równie ważne jest dla nas przekazanie wiedzy o reagowaniu w sytuacji, gdy będziesz jedynym świadkiem zdarzenia w Toruniu.

NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO

Najważniejszym elementem kursu pierwszej pomocy jest przekazanie Ci w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo zarówno ofiary jak i Twoje. W trakcie szkolenia dowiesz się o środkach ochrony osobistej i zabezpieczeniu poszkodowanego. Już zawsze będziesz pamiętał o rękawiczkach i maseczce koniecznej przy resuscytacji.
Jeśli cenisz sobie własne bezpieczeństwo, ale także swoich bliskich, znajomych lub pracowników – koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego kursu w Toruniu.

Scroll to Top