SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY SŁUPSK

Nasza firma oferuje szkolenia z pierwszej pomocy w Słupsku i okolicy. Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia dla grupy lub interesują Cię indywidualne kursy, jesteśmy tu dla Ciebie. Jeżeli człowiek zawiedzie, na nic zdają się najlepsze sprzęty. Sprawdź naszą ofertę!

NAUCZ SIĘ RATOWAĆ

Tak naprawdę, nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy będziemy zmuszeni wykonać pierwszą pomoc. Być może nie będzie Ci to potrzebne nigdy, być może na następny dzień będziesz musiał/a udzielić pomocy komuś ze swojej rodziny. Zanim przyjedzie zespół medyczny, to Ty odpowiadasz za osobę, której dzieje się krzywda. Zapisz się na szkolenie pierwszej pomocy w Słupsku, z nami pomaganie staje się proste.

KTO MOŻE ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Kurs pierwszej pomocy w Słupsku jest przeznaczony dla KAŻDEGO. Nasza oferta obejmuje firmy, indywidualne osoby i grupy. Jeżeli chcesz pomagać, nasz kurs jest przeznaczony dla Ciebie. Nasza kadra prowadzi zajęcia, również dla najmłodszych! Dojeżdżamy do przedszkoli, szkół oraz na pikniki dziecięce. Nasi pracownicy mają świetne podejście dla dzieci, nauczymy Wasze pociechy najważniejszych czynności za pomocą zabawy i dydaktycznych materiałów.

KURS Z PIERWSZEJ POMOCY W DOMU?

Jeżeli chcesz skorzystać z kursu pierwszej pomocy w Słupsku, przygotowaliśmy dla Ciebie, różne formy naszych szkoleń. Oferujemy zajęcia za pośrednictwem platform online. Dzięki prezentacjom, materiałom dydaktycznym oraz doskonałej kadrze, nasi uczestnicy, bez wychodzenia z domu, nauczą Cię podstaw pierwszej pomocy. W naszej ofercie znajdziesz również zajęcia stacjonarne w szkołach lub innych placówkach. Ostatnią opcją są zajęcia w Twoim domu! Nasza kadra może odwiedzić Ciebie i Twoich bliskich i zorganizować indywidualny kurs pierwszej pomocy.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

Na kursie pierwszej pomocy w Słupsku przekażemy Ci niezbędną wiedzę, która pomoże Ci w przyszłości wykonać pierwszą pomoc. Czy wiedziałeś, że 4 minuty, to czas na wykonanie czynności resuscytacyjnych, w którym nie dochodzi do trwałych uszkodzeń w organizmie? Na naszym kursie nauczymy Cię jak udzielić pierwszej pomocy dzieciom, a także jak przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, na osobie dorosłej. Przekażemy Ci wiedzę, która pozwoli ocenić sytuację poszkodowanych, zadzwonić w prawidłowy sposób po służbę zdrowia i udzielić pomocy. Nasza kadra pokaże Ci jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i poszkodowanego. Zapraszamy Cię do zapisów na kurs pierwszej pomocy w Słupsku, a pomaganie stanie się proste. Do zobaczenia!

Scroll to Top